top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Share a story

Історія Вероніки, 7 років

Маленька Вероніка більше ніколи не побачить свого батька, він не пограє з нею в хованки та не покатає на плечах. Ще на початку війни, в 2014 році, він пішов боронити Україну та, на жаль, загинув під час служби в Донецькій області.


Він дуже любив свою донечку. Кожну вільну хвилину намагався проводити з родиною та хотів дати Вероніці все, про що вона мріяла. Перед своєю загибеллю, Сергій пообіцяв подарувати дівчинці на день народження самокат та собаку, але цих подарунків від тата Вероніка вже ніколи не отримає.


Семирічна дівчинка залишилася з мамою. Обидві переживають втрату коханого чоловіка та люблячого батька дуже складно та не розуміють як далі налагоджувати своє життя без нього.


Маленька Вероніка дуже любить малювати та розвиває цей талант, відвідуючи художній гурток. Також вона має хист до вивчення англійської мови, тому вдосконалює свої знання на заняттях з репетитором. Вероніка дуже активна дівчинка, вона любить танцювати та їздити на велосипеді й роликах. А ще, як і всі дівчатка, вона обожнює ляльки, тому збирає колекцію лялечок LOL.

Stories

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'язатися з нами

Thank you for filling out the form.

Contacts

Charitable Foundation І am the Future of Ukraine» 1 Oleksandra Bohomoltsia str., Chernivtsi, 58001, Ukraine

+38 (098) 291 77 34

bottom of page