top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Share a story

Історія Поліни, 13 років

Будучи ще дуже маленькою Поліна втратила свою маму. Все життя вихованням дівчинки займався тато Євген, який був багаторазовим чемпіоном з водного поло та екс-капітаном національної збірної. Дівчинка захоплювалася ним, пишалася та дуже любила свого татуся. Євген же робив все, щоб його маленька донечка, навіть не знаючи маминої турботи, росла щасливою дитиною.


Родина мешкала в Маріуполі та до війни насолоджувалась життям в місті біля моря. На жаль, повномасштабне російське вторгнення змінило все.


Війна забрала в Поліни другу найріднішу людину – люблячого татка. Росіяни вбили його, вистріливши в той момент, коли він просто стояв на балконі.


Після цієї трагедії дівчинка з іншими маріупольцями переховувалась у підвалах, коли ж вона намагалася виїхати з міста їхня група підірвалась на міні. Внаслідок вибуху Поліна отримала численні осколкові поранення та її вивезли, начебто, на лікування в окупований російськими військами Донецьк.


Ця історія могла б закінчитися ще страшніше, адже ризик вивезення дитини до росії задля її подальшого удочеріння був дуже великим. Але за Поліну почав відчайдушно боротися дідусь – він робив все можливе та звертався до найвищих інстанцій. Це дало результати, і на щастя, дівчинку вдалося повернути до підконтрольної території України.


Наразі дитина знаходиться в безпеці, тринадцятирічною Поліною опікується дідусь Олександр зі своєю дружиною – це єдині рідні люди, що залишилися в дитини. Неможливо передати словами, якою довгоочікуваною та щасливою стала ця зустріч. Дідусь й досі не може натішитися онукою, а дівчинка нарешті почуває себе захищеною.

Stories

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Contact us

Thank you for filling out the form.

Contacts

Charitable Foundation І am the Future of Ukraine» 1 Oleksandra Bohomoltsia str., Chernivtsi, 58001, Ukraine

+38 (098) 291 77 34

bottom of page