top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Share a story

Історія Маргарити

Маргарита була дуже близька з батьком, навіть ближче ніж з мамою. Разом з батьком вони завжди знаходили собі пригоди: шукали лісовика у весняному лісі, ходили на рибалку, знаходили забуті стежки до самих потаємних галявин. Вони разом грали в комп’ютерні ігри зимовими вечорами. Вони з батьком були справжньою Командою!


На початку повномасштабного вторгнення, батько Вікторії приєднався до лав ЗСУ та пішов захищати свою родину та свою країну. Та навіть на війні він знаходив час для спілкування з донькою.


Чоловік загинув 24 травня 2022 р. поблизу населеного пункту смт. Лимани, обороняючи наші позиції, захищаючи цілісність країни та життя людей.


Маргарита дуже важко переживає втрату батька. Дівчинка замкнулася в собі, втратила зацікавленість до навчання та до всіх радощів.


У Маргарити раніше була мрія – подорожувати по всім куточкам світу. Але зараз всі наші та дитячі мрії розбиті, бо найголовніша мрія одна – якнайшвидша перемога України. Допомогу від фонду мама планує відкладати на навчання Маргарити.

Stories

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Contact us

Thank you for filling out the form.

Contacts

Charitable Foundation І am the Future of Ukraine» 1 Oleksandra Bohomoltsia str., Chernivtsi, 58001, Ukraine

+38 (098) 291 77 34

bottom of page