top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Share a story

Історія Злати, 12 років

Війна забрала в Злати найріднішу людину – рідного батька. Чоловік, з перших днів війни, став на захист своєї країни. На жаль, під час мінометного обстрілу в Сєвєродонецьку він отримав травми несумісні з життям.


Його загибель стала для дванадцятирічної Злати нестерпним болем, адже дівчинка була дуже прив'язана до батька. Вони часто проводили час разом, вигадуючи щось нове та цікаве, і дівчинка завжди з нетерпінням чекала цих незабутніх моментів. Дитина й досі переживає шок та біль від втрати люблячого тата, її емоційний стан важкий та нестабільний.


Злата залишилася з мамою. В родині також є старші діти – брат і сестра. Хоча вони вже повнолітні, жінці без чоловіка дуже важко утримувати всю родину та робити все самій по господарству.


Дівчинка захоплюється малюванням та мріє займатися графічним дизайном. В селі, де проживає родина, немає можливості відвідувати такі гуртки. Проте це не заважає Златі навчатися самостійно. Така мотивація та бажання дівчинки до навчання тільки підтверджує необхідність мати для неї свій куточок, обладнаний всім необхідним. Це допоможе їй розвиватися та потроху перемикатися з гнітючих думок на щось позитивне.

Stories

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Contact us

Thank you for filling out the form.

Contacts

Charitable Foundation І am the Future of Ukraine» 1 Oleksandra Bohomoltsia str., Chernivtsi, 58001, Ukraine

+38 (098) 291 77 34

bottom of page