top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Share a story

Історія Владислава

До 24 лютого Владислав, разом із своєю сім’єю, жив звичайним безтурботним життям в одному із сіл на Чернігівщині. Аж раптом в країну прийшла повномасштабна війна, яка змінила все і назавжди.


Першого березня 2022 року, коли ворожа техніка вже підходила впритул до їхнього селища, родина Владика прийняла непросте рішення – покинути домівку. Все, начебто, починалося добре і нічого не віщувало біди. Але сталося те, що неможливо уявити, горе, яке неможливо пережити. Їм вдалось виїхати зі свого населеного пункту, але російський танк проїхав просто по правій частині автомобіля.


Мати Влада, ціною власного життя врятувала сина, прикривши його своїм тілом. Від отриманих травм їй не вдалося вижити. Померли й інші родичі – тато та дядько. Найрідніші люди загинули просто на очах одинадцятирічного хлопчика.


Влад дивом вижив, але під час наїзду йому сильно травмували коліно. Про емоційний стан хлопця годі й казати. Чи є в світі щось, що могло б приглушити біль втрати батьків? Чи існує в світі більша втрата, ніж втрата рідної матері? Чи можливо осягнути горе Владислава? Навряд…


Але Влад сильний і він продовжує боротися. Сьогодні він проживає в Києві зі старшою сестрою і мріє в найближчому майбутньому стати професійним спортсменом. Ми щиро віримо, що його мрія обов'язково здійсниться. Але для цього Владу потрібно пройти реабілітацію та повністю відновитися після отриманої травми.


Наш проєкт виділив кошти на покращення житлових умов цієї родини, а також щомісяця допомагає їм фінансово. Ми впевнені, що Влад вистоїть і подолає всі випробування, але йому дуже необхідна наша підтримка та допомога.

Stories

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Contact us

Thank you for filling out the form.

Contacts

Charitable Foundation І am the Future of Ukraine» 1 Oleksandra Bohomoltsia str., Chernivtsi, 58001, Ukraine

+38 (098) 291 77 34

bottom of page