top of page

Наша команда

Map Ukraine (1)_edited.png
Благодійний фонд
«Я майбутнє України»

БФ «Я Майбутнє України» є співзасновником проєкту. Фонд віднаходить індивідуальний шлях для підтримки кожної дитини. Напряму спілкується з опікунами, дітьми, благодійниками та державними структурами для забезпечення найкращого рівня життя постраждалої дитини. Здійснює технічну та інформаційну підтримку проєкту, а також перевіряє доцільність наданої допомоги та кординує роботу всіх учасників проєкту.

«Допомагаючи дитині важливо усвідомлювати, що у тебе є унікальний шанс, вкладаючи своє серце в чиюсь історію, змінити майбутнє своєї країни на краще.

Те, що пережили ці діти – страшне… часто на їх очах розстрілювали, спалювали чи катували батьків… І цей проєкт дає можливість бути поруч, надати не тільки фінансову підтримку, але й подбати про психологічне здоров’я, дати любов, та бути поруч.»

Марта Левченко,

Голова правління (Президент) БФ «Я майбутнє України»

Map Ukraine (1)_edited.png
шелемба_2.JPG
Data-new-logo_CMYK_b2b.png
Фінансова підтримка
«Датагруп-Volia»

Кожен місяць компанія «Датагруп-Volia» виділяє близько 860 000 грн. фінансової допомоги дітям-сиротам, які потребують підтримки.

«24 лютого в Україні почалася повномасштабна війна. З того часу кожного дня ця війна забирає життя українців та залишає тисячі маленьких дітей сиротами.

Ці діти – це наше майбутнє. Саме вони будуть розбудовувати нашу країну після перемоги. Але для цього їм треба подорослішати, отримати гідну освіту та мати все необхідне для життя. Тому ми закликаємо інших представників бізнесу долучитися до цього проєкту.

Виростити цих дітей – наш спільний обов’язок та відплата боргу перед їхніми батьками, що загинули, захищаючи нашу свободу. Разом ми зробимо так, що добро переможе!»

Михайло Шелемба,

СЕО «Датагруп-Volia», ініціатор проєкту

Map Ukraine (1)_edited.png
Богдан В.В..jpg
102.png
Координація 
Управління ювенальної поліції 

Управління ювеніальної поліції здійснює аналіз інформації про дітей, які постраждали внаслідок війни та потребуєть підтримки, а також сприяє залученню всіх ресурсів та можливостей як з боку держави, так і громадских ініціатив.

«Мета нашої роботи – це захист прав та інтересів дітей, створення для них безпечного середовища аби вони зростали у мирній Україні. Ми робимо все для того, щоб вберегти дітей від жахів сьогодення.»

Богдан Василь,

Начальник Управління ювенальної превенції  Національної поліції України

Map Ukraine (1)_edited.png
Луценко О.jpg
Фінансова підтримка
«RETN»

Кожен місяць міжнародна компанія RETN виділяє 350 000 грн. фінансової допомоги дітям-сиротам, які потребують підтримки. На одну дитину припадає близько 10 000 грн.

«З початку війни росії проти України, український та міжнародний бізнес показав свою людяність, консолідувавши максимум зусиль для підтримки українців. Допомога від RETN спрямована на захист найуразливішої категорії населення, яка не може попіклуватися про себе самостійно і потребує постійної уваги та підтримки – діти.

Ми підтримуємо проєкт «Наші діти» і закликаємо весь відповідальний бізнес знайти можливість долучитися до підтримки найціннішого – дітей, а отже і нашого майбутнього.»

Олена Луценко,

Виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону, провідного міжнародного магістрального оператора інтернет-послуг в Євразії

Map Ukraine (1)_edited.png
фото Безпалий.jpg
MicrosoftTeams-image (1)_edited.png
Фінансова підтримка
«Перехід Аутдор»

«Враховуючи досить складну ситуацію в Україні, ми намагаємося знайти будь-яку можливість для того, щоб надавати допомогу тим, хто її потребує. Ми чудово розуміємо, наскільки фінансова підтримка важлива для діточок та Проєкту. Сподіваємося, що згодом ми зможемо збільшити кількість нашої підтримки, а в майбутньому настане час, коли благодійний проєкт «Наші діти» просто не потребуватиме її у зв'язку з нашою Перемогою, Стабільністю та загальним Благополуччям.

Також ми готові надати медіа-підтримку на нашому рекламному інвентарі соціальним програмам благодійного фонду «Я майбутнє України».»

Андрій Безпалий,

Директор ДП «Перехід Аутдор» 

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page