top of page

FAQ

Як я можу стати опікуном для дитини, яка втратила сім’ю?

В проєкті «Наші діти» - всі діти вже мають законних опікунів. Якщо Ви хочете стати опікуном для дитини, яка втратила батьків - зверніться до своєї місцевої Служби у справах дітей або залиште свою заявку в Чат-боті «Дитина не сама» dytyna _ne_sama_bot - це ресурс допомоги дітям у воєнний час.

Якщо я не маю можливості допомогти фінансово, чи можу я іншим способом долучитися до проєкту?

Так, ви можете підтримати дітей у будь-який зручний для вас спосіб. Це може бути гуманітарна, психологічна, медична допомога, допомога з навчанням або допомога матеріалами для закінчення ремонту. Напишіть нам на електронну адресу чим саме ви можете допомогти і ми залишимо вам контакти сімей, які потребують саме такої допомоги.

Яким чином я можу допомогти фінансово?

На сайті в розділі «Реквізити» ви можете обрати рахунок у валюті, яка Вам підходить та здійснити переказ. Всі реквізити створені виключно для проєкту «Наші діти» і кошти з них будуть використанні лише на потреби дітей, які втратили батьків під час війни.

Чи можу я на постійній основі допомогати одній/декільком дітям, які проживають в моєму регіоні?

Так, ви можете написати нам на електронну адресу, як саме та в якому регіоні ви можете допомогати і ми залишимо вам інформацію та дані сімей саме з вашого міста чи області.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page