top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Олексія, 13 років

Війна забрала в Олексія найцінніше – рідного татуся, який для хлопчика був цілим всесвітом.


Як тільки в Києві почалися військові дії, батько Олексія вирішив одразу долучитися до лав добровольців територіальної оборони. На той час чоловік доглядав за своєю важко хворою мамою, тому й перебував в столиці. На початку березня 2022 року мала відбутися довгоочікувана для Олексія зустріч – татусь мав приїхати додому. Але цьому не судилося статися. Під час ворожого обстрілу, внаслідок численних вогнепальних та кульових травм, чоловік загинув.


Це стало страшною новиною для родини. Але, не встигнувши оговтатися від трагічної звістки, дружина була вимушена евакуюватися на захід України, щоб убезпечити себе та свою дитину. Як тільки в Києві стало безпечніше вони відразу повернулися до рідного міста.


Сказати, що родина знаходиться у важкому емоційному стані – не сказати нічого. Тринадцятирічний Олексій перебуває в депресії та потребує тривалої психологічної допомоги, бо самому йому з цим не впоратись. Переживши справжнє пекло та загибель рідного татуся, він фактично втратив життєві орієнтири.


Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page