top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Оксани та Іри

Велика Дорога. Родина була багатодітною, їх мама Наталя сама виховувала чотирьох дітей. Середня сестра Віолета та брат Дмитро на момент початку війни перебували в Харкові, там вони навчались. Через те, що центром селища весь час пересувалися колони російської військової техніки, родина вимушена була залишити свій будинок, який був розташований неподалік, та переховуватись на околицях селища в знайомих. На жаль, це їх не вберегло. Будинок, що на деякий час став для них прихистком було розстріляно росіянами з танку. Троє дорослих, що знаходились в ньому, померли внаслідок численних опіків, серед них і мама дівчат.


Ірі та Оксані вдалося вибратися зі зруйнованого будинку, але дівчата отримала важкі травми – вісімнадцятирічна Іра отримала опіки 25% тіла, в Оксани ж обгоріла третина всієї шкіри.


Дівчата провели 3 місяці в Ніжинській лікарні, після чого Оксану прийняла на лікування Норвезька клініка для лікування ран та видалення рубців. Будинок, де мешкала родина зруйновано – в ньому жили росіяни. Вибиті вхідні двері, вікна, понівечений дах та повний безлад всередині. Про те, як затишно та гарно колись було в ньому нагадують тільки фото та спогади дівчат.


Наразі всі діти – сироти, мама Наталя виховувала їх самостійно. Віолета з Дмитром перебувають за кордоном в родичів. Свого брата та сестричку, дівчата не бачили від початку повномасштабного вторгнення. Опіку над дітьми взяла бабуся, зараз дівчата перебувають на лікуванні за кордоном.

Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page