top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Наталки та Оленки

Більше 8 років тому Наталку та Оленку залишила матір, а весь цей час вихованням дівчаток займався батько. Матір не приймала участі в житті дівчат, тому батько, як міг, намагався бути їм за двох та компенсувати відсутність маминої любові та турботи.


Чоловік працював в поліції та був для дівчат справжнім героєм. Але сталося непоправиме, одного дня під час виконання своїх службових обов'язків на одному з блокпостів – він загинув.


Після цієї трагедії опіку над тринадцятирічною Наталкою та дванадцятирічною Оленкою оформила рідна сестра їхнього полеглого батька. В жінки теж вже були діти – разом із чоловіком вона виховувала сина та донечку.


Наразі ця велика та дружня сім'я проживає в Кропивницькому, адже вимушена була покинути своє рідне місто через бойові дії. Дітей довелося вивозити під прямими обстрілами, але іншого варіанту не було – потрібно було будь-якою ціною евакуювати їх в безпечніше місце.


Поступово дівчата починають приходити в себе, але ніщо не зможе замінити турботливого та люблячого батька. Оленка захоплюється малюванням та мультиплікацією, також їй подобається монтувати відео. Наталка теж любить малювати, але крім цього захоплюється плетінням з бісеру та кулінарією. Дівчинка мріє стати дизайнером або шеф-кухарем. Впевнені, що з нашою допомогою та підтримкою сестрички зможутьповноцінно реалізувати себе в житті.

Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page