top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Максима, 6 років

В свої 6 років маленький Максим пройшов через те, що не під силу навіть дорослій людині.


Максим з тих дітей, на долю яких випали всі жахіття війни. Спочатку, як і всі, його родина сподівалась, що все закінчиться не почавшись. Ні в кого й думки не було, що вулицями рідного міста можуть їхати ворожі танки, а поруч вибухати снаряди. Але вже 7 березня 2022 року вони зрозуміли, що як раніше вже не буде. Часу зволікати не було, і родина Максима прийняла рішення виїзжати в безпечніше місце.


Вирішили їхати в складі організованої колони з 10 машин, всі машини з міркувань додаткової безпеки обклеїли листками з надписом «ДЕТИ». Але це не вберегло цивільних, що намагались врятуватися від війни. На трасі Київ-Чоп російські військові без жодного жалю обстріляли колону. Навіть після того, як батько Максима вийшов з автівки з піднятими руками і благанням не стріляти, бо в машині діти, відповіддю йому стала – кулеметна черга. Мати хлопчика врятувала синові життя, затуливши його собою, але вижити самій їй не вдалося.


Але це не кінець жахіття. Після всього скоєного, російські військові оточили їхню автівку та почали розграбовувати вбитих, а Максима, що був всередині, повели на розстріл. Ця мить могла стати останньою для хлопця, аж раптом жінка, яку вели разом з Максимом, втратила свідомість. Їх обох просто викинули в поле, сподіваючись на те, що вони не зможуть вижити.


Але Максим вижив і врятувався! За допомогою волонтерів його вдалось вивезти в безпечне місце. Наразі про хлопчика піклується бабуся, але їхня родина потребує постійної підтримки та допомоги.

Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page