top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Вікторії та Юлі

На війні ніколи не знаєш звідки чекати біди. Не існує безпечних регіонів, чи більш захищених областей. Трагедія цієї родини – гірке тому підтвердження.


Вікторія та Юля, разом зі своєю сім’єю мешкали у Львові. У них було багато планів на майбутнє, мрій та сподівань. Все змінилося 18 квітня 2022 року, коли під час чергового обстрілу, в одну з станцій технічного обслуговування, де працював батько дітей, влучила ракета. На жаль, врятувати життя чоловікові не вдалось, і від отриманих травм він загинув. Його любі дівчата і кохана дружина залишились самі, не розуміючи чому це сталося саме з ними та не усвідомлюючи, як жити далі.


Наразі мати виховує сімнадцятирічну Вікторію та тринадцятирічну Юлю сама і робить все можливе, щоби забезпечити їх всім необхідним. Емоційній стан дівчат дуже складний, але кожна з них має свої захоплення, які допомагають їм триматися. Юля, наприклад, вже протягом довгого часу займається плаванням. Віка, в свою чергу, любить займатись декоруванням, читати та слухати музику.


Сім’я ще не змогла до кінця пережити біль від загибелі батька та чоловіка. Вони дуже потребують вашої допомоги.

Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page