top of page
Lina_a30_avatar_girl_7_years_old_white_background_with_the_Ukra_dc5ec173-99a6-4bd3-a44a-75
  • Instagram
  • Facebook

Поділитись історією

Історія Аліни та Христини

Аліна та Христина родом з Донеччини. Після початку вторгнення росії на територію України, перед їхньою родиною постав вибір – залишитись вдома під обстрілами, чи покинути рідну домівку для переїзду в більш безпечне місце.


На початку квітня, коли ситуація стала критичною, вони ж все-таки вирішили виїхати. Аліна, Христина, їхня мама та бабуся приїхали на вокзал в місто Краматорськ, де чекали на евакуаційний потяг. Вони були на вокзалі саме в той момент, коли там стався ворожий обстріл. Уламки ракет потрапили мамі дівчаток в легені та печінку. Від отриманих поранень вона загинула на місці.


Близько двох днів бабуся з дівчатками добиралися до одного з сіл на Хмельниччині, де їх поселили в стареньку хатину під виплату. Психологічний стан дівчат вкрай пригнічений. Молодша Христинка від бабусі не відходить ні на хвилину, адже боїться залишитись на самоті.


Наразі з дівчатами працює психолог. Бабуся постійно підтримує емоційний стан Аліни та Христини, а також робить все можливе для того, щоб забезпечити дівчаток всім необхідним.

Історії

м. Чернігів

Історія Мирослави, 6 років

м. Балаклія

Історія Дмитра, 4 роки

Young Trumpeter

м. Бердянськ

Історія Світлани та Єлизавети

Arts and Crafts

м. Донецьк

Історія Вероніки, 7 років

Зв'яжіться з нами

Дякуємо, що заповнили форму.

Контакти

bottom of page